Gdy pasja staje się stylem życia

Kawa to nasza pasja od wielu lat, oddajemy się jej i prywatnie, i zawodowo. Stąd pomysł na sklep z cenionymi produktami najlepszej jakości. Dzięki niemu wyrażamy siebie. Wybór był prosty, zdecydowaliśmy się na sprzedaż produktów marki Lavazza, cenionego lidera w branży kawowej.

www.kawalavazza.com


Sklep powstał dla osób, które podobnie jak my zaliczają się do wielbicieli włoskiej kawy Lavazza lub ciągle poszukują ulubionego smaku. Mamy nadzieję, że dzięki nam wszyscy rozsmakują się w wybornej kawie Lavazza i odnajdą w niej to, czego szukają.

Fachowcy w swojej dziedzinie

Stworzyliśmy miejsce, w którym można kupić doskonałą kawę Lavazza, ekspresy do kawy oraz mnóstwo niezbędnych akcesoriów. Wiemy, że miłośnicy wybornych smaków nie kończą swej przygody z kawą na degustacji, chcą zgłębić wiedzę na jej temat i poznać jej sekrety. Stąd pomysł na bazę wiedzy bogatą w przepisy, informacje na temat różnych kompozycji kawowych, zwyczajów smakoszy oraz cenne porady baristów.

Oferujemy produkty Lavazza, bo priorytetem dla nas jest jakość.

Oferujemy produkty lidera w branży kawowej. Lavazza uchodzi za jednego z najbardziej znanych producentów kaw i symbol włoskiego espresso. Oferujemy kawy ziarniste i mielone z najlepszych palarni, spełniające najwyższe normy jakości. Naszymi odbiorcami są zarówno placówki gastronomiczne, restauracje, kawiarnie, hurtownie spożywcze, biuro-serwisy, a także osoby prywatne. Duża popularność naszego sklepu motywuje nas do wprowadzania nowych produktów oraz poszerzania wiedzy na temat kawy. Każdego dnia dostosowujemy się do wymagań naszych Klientów, dzięki czemu zyskaliśmy stałe grono zadowolonych odbiorców. Kawa to nasza pasja, którą chcemy dzielić z innymi. Mamy nadzieję, że zasilisz nasze grono pasjonatów.